Відбулась презентація цифрової платформи ”Опліч”. Брифінг проходив у медіацентрі при Львівській обласній військовій адміністрації.
"Сьогодні відкриваємо новий етап розвитку нашого проєкту - цифрову платформу "Опліч". Цей інноваційний інструмент призначений для підтримки бізнесу та внутрішньо переміщених осіб. У минулому році , завдяки конкурсу, що проводився у межах Проєкту Міжнародної організації праці, ми надали 25 грантів на загальну суму 10 мільйонів гривень. Це була величезна підтримка для релокованого і місцевого бізнесів"- сказала Любов Максимович, голова ГО Центр "Жіночі перспективи"
За період повномасштабного вторгнення 237 підприємств вдалося перемістити на Львівщину в межах державної програми. Найбільше релокувалось підприємств з Київської, Харківської, Донецької областей. Переміщені підприємства створили біля 5 тисяч робочих місць. Це мало позитивний вплив на регіональний ринок праці.
"Однією з головних переваг цифрової платформи є унікальність та інтеграція усієї корисної інформації. Цей дієвий інструмент нам вдалося реалізувати завдяки співпраці з нашими партнерами"- зазначив Орест Гринів, заступник директора департаменту економічної політики ЛОВА Львівська обласна державна адміністрація
Можливості цифрової платформи продемонстрував присутнім журналістам ІТ- розробник Ростислав Малинич. Відтепер підприємцям не треба витрачати час на зайвий пошук! Вперше інформація необхідна для розвитку та масштабування бізнесу зібрана в одному місці:
Внутрішньо переміщеним особам цифрова платформа “ОПЛІЧ” допоможе здійснити інтеграцію та успішну адаптацію на Львівщині. Кожен охочий знайде для себе корисні повідомлення:
Адмініструвати цифрову платформу буде департамент економічної політики ЛОВА. Наповнювати, оновлювати і давати зворотній зв'язок.
Приєднуйтесь до цифрової платформи "ОПЛІЧ"!
Виконавчий партнер Проєкту ГО "Центр "Жіночі перспективи"
В межах Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії